Cem Özer: En büyük başarım boşanmak

2017 yılında Pınar Dura ile dünyaevine giren oyuncu Cem Özer’in, bir kadın takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı görüntülü görüşme ortaya çıkmıştı.

“KARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına bağlanan Cem Özer, “Bu görüntü ve konuşmaları benden para kopartmak için yaptığını düşünüyorum. Böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu durum benim karımla olan özel ilişkim; beni affeder ya da affetmez. O kısım beni ilgilendiriyor” demişti.

AÇIKLAMALARI GÜNDEM OLDU

Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa’nın bu haftaki konuğu Cem Özer ve eşi Pınar Dura Özer oldu. Sevgililer Günü haftası sebebiyle eşi ile beraber yayına çıkan Cem Özer çok konuşulacak açıklamaları ve hayatına dair bilinmeyenleri Uzman Psikolog Özlem Esra Ada’ya anlattı.

“BOŞANINCA ÇOK İYİ ARKADAŞ OLDUK”

Özlem Esra Ada’nın sorularını yanıtlayan Özer, “En büyük başarım boşanmak, ben 2 çocuğumun anneleri ile aynı ev içerisinde eş olamadım ama boşanınca, çok iyi arkadaş olduk. Çocuklarım da bu yüzden çok mutlu” diyerek eski eşlerinden boşanma kararının doğru olduğunun altını çizdi.

“PINAR’DAN ÖNCESİ HATA”

Özer, “Pınar benim 5’inci eşim ve ondan önceki tüm evliliklerim büyük bir hataymış. Pınar ile birbirimize halen aşığız. Pınar, Nurgül, ben ve Nejat bir arada oturabiliyoruz. Pınar beni tavladı ve şu an onunla çok mutluyum” açıklamasını yaptı.

5 EVLİLİK YAPTI

Cem Özer, 1984’te Sebla Pekcan ile evlendi. 1989’da boşanan çiftin Cemre Özer adında bir çocukları oldu. Cem Özer ikinci evliliğini 1989’da oyuncu Selin Dilmen’le yaptı. Bu evlilik 1991’de sona erdi. Özer, 1994’te Esin Maraşlıoğlu’yla ikinci kez nikah masasına oturdu ve bu evlilik 1999’a kadar sürdü. Cem Özer üçüncü evliliğini 2004–2010 yılları arasında oyuncu Nurgül Yeşilçay ile yaptı. Çiftin bu evlilikten Osman Nejat Özer adında çocukları oldu. Özer, 2017’den beri Pınar Dura ile birliktedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x